Святковий концерт до дня Святого Миколая!

До дня Святого Миколая старшокласники зробили подарунок учням початкових класів - виставу з казковими персонажами та цікавою розважальною програмою. Відкривали дійство учениці 6-Б класу: Мартюк Катя, Музиченко Настя, Кошалюк Даяна та учениці 6-В класу: Харитонова Дар'я, Д'ячкова Софія з танцем чарівних сніжинок. Вели виставу янголи у виконанні учениць 11-Б класу Сивовол Анни та Соловйової Анастасії. Зіпсувати свято ще намагалося Чортеня, яке зіграла учениця 11-А Бойко Дарина та Ябеда, в ролі якого був учень 11-Б класу Белоус Сергій. Ну а сам Святий Миколай був представлений учнем 11-Б класу Герасимчуком Валентином. Під час вистави малеча і співала, і відгадувала загадки, і танцювала, і навіть дивилась мультфільм.

Отже, свято виявилося сучасним, веселим із гарним музичним та відео супроводом, який до речі, теж був забезпечений учнем 11-Б класу Худиною Анатолієм.