Переможці ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін
у 2017- 2018 навчальному році

Прізвище, ім'я, по батькові учня Клас Предмет Місце Прізвище, ім'я, по батькові вчителя
Бунін Андрій Сергійович 9 web- дизайн ІІ Мартинюк Т. Г.
Верхогляд Катерина Ігорівна 8 англійська мова ІІІ Мастюк О.О.
Кравець Анастасія Олексіївна 8 англійська мова І Мастюк О.О.
Бондаренко Валентин В’ячеславович 8 біологія ІІІ Чорна Л.І
Статика Ірина Дмитрівна 11 біологія ІІІ Жарикова В.М.
Бондаренко Валентин В'ячеславович 8 зарубіжна література ІІІ Устіновська Н.Ю.
Козакова Алла Ярославівна 10 зарубіжна література ІІІ Шевченко В.Г.
Слободчук Юлія Юріївна 10 зарубіжна література ІІ Шевченко В.Г.
Бондаренко Валентин В'ячеславович 8 історія ІІІ Ситник С.В.
Кузькова Іванна Ігорівна 8 комп'ютерна графіка І Мартинюк Т. Г.
Личак Олена Олександрівна 11 комп'ютерна графіка І Мартинюк Т. Г.
Нагурна Анастасія Ярославівна 9 комп'ютерна графіка І Мартинюк Т. Г.
Сухаренко Валерія Олександрівна 10 комп'ютерна графіка І Мартинюк Т. Г.
Бондаренко Валентин Вячеславович 8 математика ІІ Медуниця І.О.
Верхогляд Катерина Ігорівна 8 математика ІІІ Медуниця І.О.
Долженко Данило Русланович 7 математика ІІІ Цьома Т.І.
Зайцева Анастасія Сергіївна 8 математика ІІІ Затонацька І.В.
Касіч Богдан Володимирович 11 математика ІІ Цьома Т.І.
Морозов Нікіта Юрійович 7 математика ІІІ Цьома Т.І.
Волковая Анастасія Сергіївна 7 образотворче мистецтво ІІ Можарчкук Н. С.
Верхогляд Катерина Ігорівна 8 офісні технології І Мартинюк Т. Г.
Войтенко Данило Сергійович 10 офісні технології ІІІ Мартинюк Т. Г.
Лі Максим Дмитрович 9 офісні технології ІІІ Мартинюк Т. Г.
Мурашко Сергій Сергійович 11 офісні технології І Мартинюк Т. Г.
Першков Олексій Владиславович 10 офісні технології ІІІ Мартинюк Т. Г.
Сушко віталій Олегович 10 офісні технології І Мартинюк Т. Г.
Степанченко Катерина Вадимівна 9 трудове навчання ІІІ Кириченко Н.І.
Шапранов Богдан Денисович 7 українська мова ІІ Лісєчко О.О. Кравець В.І.
Бондаренко Валентин В’ячеславович 8 фізика ІІ Рибакова К.В.
Касіч Богдан Володимирович 11 фізика ІІ Рибакова К.В.
Ларіонов Олександр Олександрович 11 фізика ІІІ Рибакова К.В.
Бондаренко Валентин В’ячеславович 8 хімія ІІ Юрчик В.А.


Кiлькiсть переглядiв: 269