/Files/images/cDhkA9eEFCg (1).jpg

Школа № 214 була заснована у 1975 році. У 2006 отримала статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням математики, економіки та інформатики.

У школі працює 75 педагогічних працівників, з них - 45 відсотків вчителів вищої категорії, 22 відсотки першої категорії, 25 відсотків спеціалістів.

Основна науково методична тематика школи це розвиток творчої особистості вчителя і учня в умовах розбудови нової школи України, формування в учнів національної свідомості, високих моральних якостей та почуттів, екологічного світогляду, готовності до вибору місця в житті.

З 2011 року школа перейшла на профільне навчання, що дозволяє максимально розвинути потенціал сучасної української молоді.

Згідно статистики 66 відсотків учнів школи мають достатній рівень досягнень, 26 відсотків - високий. Середній рівень мають лише 8 відсотків учнів, а початковий - 0.

Школа має високий рівень підготовки учнів до подальшого життя та навчання про що свідчить принаймні те що з 57 випускників 2014 року 43 чоловік наразі вчиться в вищих навчальних закладах.