В спеціалізованій школі №214 презентували книгу «Основи податкових знань»

19 вересня міністр доходів і зборів України Олександр Клименко та міністр освіти і науки Дмитро Табачник відвідали нашу школу.

Причиною візиту стала нагода презентації підручника «Основи податкових знань» учням 9 класів. Підручник складається з чотирьох розділів, які спрямовані на те, щоб діти як майбутні платники податків вивчали свої права та обов’язки перед державою, про що наголосив Олександр Клименко. За словами Дмитра Табачника, підручник «Основи податкових знань» – це важливий крок назустріч дітям у виборі майбутньої професії. Міністерство доходів і зборів України та Міністерство освіти і науки сподіваються, що презентований підручник допоможе школярам у формуванні та розширенні світогляду зі сфери оподаткування, економіки і права.

/Files/images/vizut_ministriv/DSC_0547.jpg/Files/images/vizut_ministriv/DSC_0536.jpg