Літня школа

Сьогодні 2 червня гостинно відкрила свої двері "Літня школа сш № 214".

Основні завдання занять літньої школи:

- сформувати стійкий інтерес до профільних предметів

- розвинути творчі здібності учнів

-розширити і поглибити знання з окремих розділів математики, інформатики, економіки.

Працюють групи з математики, інформатики та економіки.

В рамках роботи школи відбудуться майстер-класи викладачів кафедри математики та методики викладання математики Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова та кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Інституту суспільства Київського університету ім. Б.Грінченка.