День цивільного захисту в спеціалізованій школі № 214

21 квітня 2015 року в спеціалізованій школі № 214 пройшов день цивільного захисту.

Розпочався захід організаційною лінійкою, під час якої учням та вчителям школи був повідомлений план дня цивільного захисту.

На 1-му уроці відбулася класна година для учнів 1-11-х класів, де класні керівники роз'яснювали школярам мету проведення подібних заходів та правила поведінки у надзвичайних ситуаціях.

2-ий урок був проведений диференційовано:

1. з учнями початкової школи дівчата і хлопці 10-11-х класів провели урок «Як не розгубитися в надзвичайній ситуації?»;

2. для учнів 5-х класів Можарчук Н. С. в актовій залі школи був проведений відкритий урок з «Основ здоров'я»;

3. для дівчат 6-х класів представником медично-косметичної компанії була проведена лекція з основ особистої жіночої гігієни;

4. для хлопців 6-х класів вчителем «Захисту Вітчизни» Слаутичем Є. М. та хлопцями 10-11-х класів була проведена стройова підготовка;

5. для учнів 7-х класів класними керівниками була проведена вікторина на знання дій у надзвичайних ситуаціях;

6. для учнів 8-х класів вчителями фізичного виховання Гулак Н. І., Кузнєцовою Л. А., Коломійчук І. В. були проведені спортивні естафети;

7. учні 9-х класів під керівництвом класних керівників відпрацьовували вміння користуватися засобами індивідуального захисту.

На 3-4 уроках учні початкової школи були виведені класоводами до шкільного бомбосховища, де прослухали інструктаж, підготовлений адміністрацією школи.

В кінці 5-го уроку учні всієї школи під керівництвом адміністрації та класних керівників відпрацювали план евакуації – чим і був підведений підсумок дня цивільного захисту в спеціалізованій школі № 214.