Семінар для заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району

3 березня 2015 р. відбувся семінар для заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району м. Києва за темою: «Проектна діяльність з використанням хмарно-орієнтованого середовища навчального закладу»

В ході даного заходу учасники семінару знайомилися з дослідно-експериментальною роботою вчителів школи в рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті». Були висвітлені питання застосування сучасних педагогічних технологій у навчально-виховному процесідля активізації інтелектуальної діяльності учнів у співпраці вчитель – учень.

Присутні мали змогу самостійно попрацювати над виготовленням буклету «Національні символи України», використовуючи сервіси хмарного середовища школи.