Загальношкільний конкурс "Школа має талант".

26 лютого 2015 року обдаровані учні школи змогли випробувати себе в загальношкільному конкурсі "Школа має таланти!". Продемонструвати свої здібності можна було у вокальному, хореографічному, інструментальному та розмовному жанрах. Конкурсний день був поділений на дві великі частини: для "артистів" початкової школи та для молодих дарувань з середньої і старшої школи. Оцінювали конкурсні виступи учасників від початкової школи учні одинадцятих класів на чолі з хореографом Ластівкою Людмилою Юріївною, а конкурсні номери учасників від середньої та старшої школи оцінювали випускники 2014 року на чолі з заступником директора Сірою Людмилою Іванівною. На конкурс були заявлені 43 номери, в яких взяли участь 64 учасники. Призові місця були визначені для початкової та старшої школи окремо. Серед учасників початкової школи найкращими виявилися танцюристи. Отже, 3-є місце посіли Телюк Софія, Шпак Марія, Болтенко Марія, Карпенко Дар'я (4-В клас) з танцем "Коломийка"; 2-е місце зайняли Матюшко Олександра та Третьякова Альона (3-А клас) з танцем "Тарантелла"; почесне перше місце отримали Гриців Катерина та Скічко Тарас (4-А клас) з танцем "Ча-ча-ча". Серед конкурсантів середньо та старшої школи 3-є місце зайняли вокалістки Чижикова Анастасія (7-А клас) і Твєд Вероніка (7-В клас); 2-е місце посіла Головач Анна (9-В клас) зі східним танцем; перше місце одноголосно і судді, і глядачі віддали Сухаренко Валерії та Дехтярьову Іллі (7-Б клас) за "Баладу про трьох синів" у власному вокальному та інструментальному виконанні. Цьогорічний конкурс відзначився небувалою кількістю глядачів: таланти школи привернули до себе увагу та зацікавленість більшості вчителів та учнів. Дякуємо всім учасникам та глядачам!

Галереї "Загальношкільний конкурс "Школа має талант"."