Підписатися на RSS

Проект ERASMUS+ «МІЖНАРОДНА МЕРЕЖА ВІРТУАЛЬНИХ МОЛОДІЖНИХ БІЗНЕС-ХАБІВ» VEHUB4YOU

Наш Ліцей у проєкті ERASMUS+ «МІЖНАРОДНА МЕРЕЖА ВІРТУАЛЬНИХ МОЛОДІЖНИХ БІЗНЕС-ХАБІВ» VEHUB4YOU, що співфінансується Європейським Союзом та реалізується проєктними командами Київського національного університету технологій та дизайну, Університету Фоджа (Італія), Університету прикладних наук RISEBA (Латвійська Республіка), Мінгячевірського державного університету (Азербайджанська Республіка), Київського молодіжного освітньо-навчального центру KETY (Україна), Міжнародної громадської організації «Інститут соціально-економічних ініціатив (ІСЕІ)» (Україна) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Грантовий проєкт фокусується на передачі бізнес-знань з ЄС молодим людям (від 13 до 30 років) за допомогою технологій віртуального обміну.

Європейські університети за допомогою університетів та молодіжних організацій Італії, Латвії, України та Азербайджану поділяться своїми бізнес-курсами та досвідом викладачів із молоддю країн Східного партнерства. У результаті в проєкті візьмуть участь 1800 представників із 60 хабів та 250 фасилітаторів зі східних країн-партнерів, а також 220 учасників з інших регіонів.

Сторінка нашого хабу в Instagram

Кiлькiсть переглядiв: 29