День п'ятий - "білий"

Останній день Кольорового тижня подарував нам білий колір – день чистоти та позитивних емоцій.

Девіз: колір БІЛИЙ, чистий, ніжний, а зимою дуже сніжний,

Білий колір – чистий, безневинний і вірний. Символізує завершеність і досконалість, свободу можливостей і зняття будь-яких бар'єрів

До того ж, білий – це символ рівності, адже саме в ньому поєднуються всі кольори.

Весело, цікаво та пізнавально для для наших учнів пройшов КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ.

Діти дізнавалися нові цікаві речі про кольори, працювали активно і креативно, вчилися краще пізнавати себе і своїх однокласників.

Впродовж тижня школа була наповнена повітряними кульками, дитячими поробками, сюрпризами, добротою , посмішками. А найголовніше, що це дуже зацікавило наших учнів.

Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з облич дітей. Вчитися дійсно цікаво і весело!

Галерея "Білий день"